Door drukke werkzaamheden rondom de voorbereiding van het boek heb ik wat minder aandacht kunnen schenken aan de website. Ik ben er weer en nu met het geweldige nieuws dat de ‘baby’ bijna is voldragen.
Na een moeizaam en lang traject is de finish bijna in zicht. Ons geduld (ja ook die van jou) is zwaar beproefd maar het nieuwe kookboek gaat dan eindelijk deze maand in print. Er zijn wat hobbels geweest waardoor het boek, dat al 2 jaar staat aangekondigd, aanzienlijk werd vertraagd. Bijna dagelijks ontvang ik emails met bestellingen en vragen over het kookboek. Op nummer 1 staat de vraag: ‘wanneer komt het boek nu eindelijk?’ Een belangrijke factor in dit avontuur was het plotseling moeten vinden van een nieuwe en passende uitgever in de zomer van vorig jaar. Uiteindelijk moeten de gezichten wel de zelfde kant opkijken. “Alles op zijn tijd, heb geduld!” zegt mijn moeder altijd. En ze heeft gelijk gehad. Vol vertrouwen doorgaan en niet laten afleiden en alles valt op z’n plaats. Geduld is een schone zaak en voor zo’n ‘schoon’ boek is dat ook noodzakelijk! Ik ben benieuwd wat jullie er van zullen vinden. Een belangrijke wijziging was de titel van het boek. De origine titel COOKING WITH KEASBERRY had een wat meer internationaal karakter. Blijkt dat die titel voor de Nederlandse markt niet voor iedereen herkenbaar is. Na zorgvuldig overleg met de nieuwe uitgever is er besloten om een Nederlandse titel te gebruiken. Na wat ideeën over en weer is er uiteindelijk besloten om de titel INDISCHE KEUKENGEHEIMEN te gebruiken. Uiteindelijk gaat het boek daar over – maar nu van 3 generaties. Binnenkort weer een update. Tot snel
Oma Keasberry heb ik persoonlijk nog gekend. Zij is zelfs een Tante van een vriendin van mij. Keasberry van Den Haag! Bestaat het restaurant nog steeds? Zij gaf mij het idee zelf een restaurant te beginnen later! Restaurant Borobudur! Jane
By Jane Siek on August 30, 2010 at 10:34 pm
Beste kleinzoon van oma Keasberry, Mijn favoriete kookboek voelt vettig aan en zit vol vlekken “oma Keasberry’s Indische keukengeheimen”. Heel vaak heb ik in Amsterdam gegeten bij restaurant “Djokja”. Ik weet nog dat bij een familie etentje mijn schoonvader zei: “mevrouw Keasberry kunt u me nu eens zeggen hoe u al die lekkere gerechten klaarmaakt”. Ze ging bij ons aan tafel zitten en wij luisterden vol verwachting: “ je neemt vlees of groenten en dan voeg je de ingrediënten toe”. Dat was het en wij moesten verschrikkelijk lachen. Wat een lieve vrouw was zij. Ik heb in de jaren 50 in de klas gezeten met Ronald Keasberry, hij moet nu ook ongeveer 70 zijn. Succes met het kookboek, ik kijk er naar uit. Vriendelijke groet, Mady Schoenmaker – Ament
By Mady Schoenmaker on September 15, 2010 at 4:06 pm
hallo ik heb een vraag ik denk dat wij een beetje familie zijn mijn stiefmoeder was n dochter van je oma keasberry
By peter van dorp on January 5, 2011 at 5:20 pm
Mijn “schoonmoeder” was een vriendin van haar.We hebben nog recepten gevonden van hand geschreven,dus ik denk ook van Oma Kaesberry. Ik ben een gelukkige bezitster van haar kookboekje en zal het nieuwe boek zeker kopen. Groetjes uit Zwitserland, Lilian Bolgiani
By lilian bolgiani on April 11, 2011 at 6:27 pm
Kijk er naar uit om het kookboek te gebruiken! Je kooklessen zijn fenominaal! Goed lesgegeven en vreselijk gezellig! Zo wanneer is de volgende kookles!Laat me de betaling weten! Liefs Sylvia Kast
By Sylvia Kast on June 22, 2011 at 10:56 pm
Het oorspronkelijke boekje is bij ons nog in gebruik. Mijn familie en ik kijken vol verwachting uit naar het nieuwe boek. SUCCES!!!
By John A. van der Laan on August 8, 2011 at 7:04 am
Mijn exemplaar van het boekje “oma Keasberry’s keukengeheimen” is zoveel gebruikt, dat het inmiddels half uit elkaar ligt. Vanwege de naam is het voor mij een leuk boek om cadeau te geven. Helaas was het niet meer te krijgen. Alleen nog maar 2e hands. Ik heel dus blij met deze nieuwe uitgave!
By Helen Keasberry on August 8, 2011 at 3:38 pm
Toen ik het huis uit ging kreeg ik oma’s keasberry’s Indische keukengeheimen van mijjn moeder mee. Met de woorden mocht je niet meer weten hoe je precies een gerecht moet maken en ik er niet meer ben, kijk dan dit kookboek na. Tja en ja dat is nu heel fijn….
By Goos on August 25, 2011 at 9:06 pm
Het oude boekje is inmiddels echt een oud boekje geworden bij mij. Oma Keasberry heeft voor heel wat lekkere en gezellig eetpartijtjes gezorgd. Ik hoop dan ook dat het nieuwe exemplaar gauw komt. Wie weet kunnen ook mijn kinderen dan weer lekkere maaltijden klaarmaken. Ben erg benieuwd!!!!!
By Marianne Witteveen-Schiethart on September 6, 2011 at 3:39 pm
Heb na lang zoeken Oma’s kookboekje tweede hands kunnen kopen voor 32 euro. Gebruik het sindsdien zeer regelmatig. Ik vind wel dat we lang moeten wachten op het coming soon nieuwe receptenboek. Ik schrijf me er pas voor in als er een prijs indicatie voor wordt gegeven. Hoop op een snelle uitgave.
By Marianne Singels on September 18, 2011 at 3:21 pm
Uiteraard neef, mijn lieve oom krijgt zeker een boek! Bij deze gereserveerd. Doe ‘m de hartelijke groeten. Ik mis onze internet chatsessies!
By Jeff Keasberry on September 29, 2011 at 8:47 pm
Ik heb Oma Keasberry’s kookboekje gekocht toen ik 30 jaar geleden ging samenwonen met mijn Indonesische vriend Theo, later mijn echtgenoot. Ik moest natuurlijk wel Indisch leren koken. Liefde gaat immers door de maag! Ik gebruik het kookboekje nog steeds heel veel, het is inmiddels helemaal beduimeld. Ik wil graag het nieuwe boek reserveren, het lijkt me heel mooi worden met die prachtige foto’s en achtergrondinformatie. Hoop dat het snel komt!
By Hanneke van Baalen on December 8, 2011 at 2:27 pm
Dag mij onbekende, maar familie-lid Jeff! Nog niet zolang terug in NL, na en aantal jaren in de West, stuit ik al oefened met iPad op dit bijzondere initiatief. Voor alledrie mijn kinderen heb ik met veel moeite een paar jaar geleden in NL, op Curacao en in NY nog een exemplaar van het Van Dishoeck boekje kunnen bemachtigen – in ruil voor het boekje heb ik op Curacao en uitgebreide Indische Rijsttafel grmaakt! – en uiteraard heb ik er zelf eén, maar natuurlijk wil ik er bij dezen eentje van jouw hand reserveren. Is het misschien een leuk idee om er een mooie happening van te maken, van de presentatie? ik wil daarbij eventueel wel helpen! Succes! Eileen
By Eileen Keasberry on December 27, 2011 at 9:46 am
Het kookboek ziet er mooi uit!!!
By Gerry Alink on January 7, 2012 at 3:20 pm
Ik ben al jaren in bezit van het kookboekje Oma Keasberry,s indische keukengeheimen, Kijk uit naar het nieuwe Kookboek Ik wil 2 exemplaren reserveren en hoop dat, dat snel zal zijn. Gr. Els
By Els Grintjes on February 29, 2012 at 10:28 am
“Oma’s Keukengeheimen” liggen sinds kort gezellig naast de “Indische Keukengeheimen” van Jeff Keasberry. We gaan aan de slag om de Djokja-smaak opnieuw te kunnen ervaren. Maar insiders zullen begrijpen, dat we beginnen met de “Bami Kua a la Jessy” en de keer daarop de “Baso combinatie Jessy style” nemen. We hebben na onze bijzondere ontmoeting wat in te halen. Hartelijke groet, Mieke & Bob Keasberry
By Bob Keasberry on May 24, 2012 at 3:38 pm
Ook wij hebben de beste herinneringen aan Oma Keasberry in restaurant Djokja: daar kon je echt!! indisch eten! Bestaat Djokja nog steeds (adres en telefoonnummer)? of waar kunnen we nu in Amsterdam iets vergelijkbaars vinden?
By Bert van Wageningen on November 1, 2012 at 8:22 pm
Boek gisteren (01-03-2013)gekocht. Laat zich lezen als een leuke streekroman. De recepten zien er goed uit. Dit boek is een waardevolle aanvulling op mijn andere Indische kookboeken. Ik ben er heel blij mee.
By Jan van Ooijen on March 2, 2013 at 4:16 pm